Tuesday, November 18, 2014

Tere, hea Unekooli sõber!

Oleme nüüdseks arendanud leebe unekooli teenust juba üle 2 aasta ning saanud olla nõuga abiks juba üle 600 perele! Meil on siiralt hea meel, et oleme saanud olla nii paljudele lapsevanematele abiks väljakutseid pakkuval beebi ja väikelapse kasvatamise perioodil.
Jagame oma viimaseid uudiseid:

Lähenevate jõulude puhul avame taaskord oma PUNASTE KAISUKATE KAMPAANIA! Eelmistel jõuludel olid just punased kaisukad perede vaieldamatud lemmikud, vaadake täpsemalt - http://www.unekool.ee/ctrl/ee/Uudis/vaata/1392759d8d01bbaab82a/821

Unekool on ka Facebookis, kus meil on juba 1440 sõpra ja jälgijat – tulge ühinege meie kogukonnaga ja kutsuge ka lapsevanemaid, kellel on väikesed lapsed. Klikka https://www.facebook.com/unekool

Unekooli tegemisi saab jälgida ka meie blogis http://lapseuni.blogspot.com/. Kui teil tekib häid ideid või teemaarendusi, mida võiksime oma blogis käsitleda, siis andke teada.

Kui see info tundub teile huvitav, siis võib seda jagada oma kolleegidega, koostööpartneritega, kohaliku ajakirjandusega, lapsevanematega.

Eesti Unekooli Ühing loodi 2012. aastal Jõhvis eesmärgiga osutada peredele leebe unekooli teenust, nõustada lapsevanemaid, korraldada lapsevanematele ja spetsialistidele koolitusi ja teabepäevi ning töötada välja infomaterjale. Ettevõtmise laiem eesmärk on toetada positiivset vanemlust (lapsevanemaks olemist), suurendada ning arendada vanemlikke oskusi ning aidata kaasa õnneliku pereelu saavutamisele. Unekooli nõustajad on Merit Lilleleht ja Õnne Liv Valberg.

No comments:

Post a Comment